Skočit na obsah


Fotka

Zvláštní úkoly - předělání


  • Please log in to reply
1 odpověď na toto téma

#1 LordLxad

LordLxad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:LordLxad
  • Tým:Dark Revolution

Odesláno 20 květen 2016 - 05:15

Ahoj hrdinové a hrdinky jak každý ví ve hře jsou zvláštní úkoly. Ve zvláštních úkolech bojujete proti s nepříteli a někdy se vám zadaří a dostanete soupravu a tím to hasne. Abych řekl pravdu zvláštní úkoly by měli být zvláštní ne? Já si myslím že je to jen nudné bojování a proto jsem se rozhodl zapřemýšlet o tomto tématu a můj mozek přišel s geniálním nápadem!

 

Lidé v nouzi

Lidé v nouzi by byli hry na logiku a těch by mohlo být nepřetržitě mnoho ale pozor s hrdinskou tématikou. Mám tu jeden příklad. Nějaký člověk vás požádá aby jste našly zloděje který v daném místě krade lidem neustále věci, tato "hledačka" by byla velice jednoduchá .... musely byste sledovat celé místo (např. Paříž) a na 2 sekundy by se zde ukázal někde za stromem zloděj poté co byste na něj klikli začal by boj (obtížnost náhodná - snadné, střední, těžké, nejtěžší). Jak by byl zloděj poražen dostala byl se náhodný předmět (běžný,vzácný,epický,vrhačky) ale jen u 5 úkolu a 10 by se mohla dostat souprava jak to právě teď je.Těchto úkolů jak jsem říkal by mohlo být víc ne jen "hledačka" např. "běž a dopadni zloděje" to by spočívalo v tom že byste musely mačkat na kruhy se symbolem běžce (tyto kruhy by se po kliknutí přemístily někam jinám tímto by se naplňovala nevyplněná čára dole a hned jak by se naplnila tak by začal zase boj s náhodnou obtížností)

 

Všechny vylepšení mi pište do komentářů :) děkuji za pozornost

 

 


  • Tomcur se toto líbí

#2 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 20 květen 2016 - 06:38

Myslím , že tohle by podkopávalo smysl hry.Tvůj návrh je až moc " akční " jestli mi rozumíš.Normálnl podpantoflák :DD

fACTWrK.png





0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních