Skočit na obsah


Fotka

Supportáci = Ksindl

Ksindl SUPPORTÁCI

  • Zamčené téma Téma je zamčeno
18 odpovědí na toto téma

#1 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 22 květen 2016 - 03:52

Nazdar , dnes se stalo něco co mě rozpálilo do běla.Jedno děcko co prezentuje hru na YT , má multiacc dal jsem to tedy na podporu.Ovšem nepořídil jsem , a ksindltáci i po předložení jednoznačného důkazu že má multiacc.Tímto se dostáváme k tomu , že stačí hru prezentovat na YT a můžete si dovolit vše.

 

http://prntscr.com/b72tli

 

Tohle ovšem není konec , a nadále budu bojovat proti tomu aby supportáci z výnosu umožňovali někomu porušovat pravidla.Printscreeny zde budou dál , dokud se záležitost nevyjasní.

 

Naštvaný Five.

 

Reakce : http://prntscr.com/b72wan


fACTWrK.png


#2 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 22 květen 2016 - 04:23

Jojo nedávno jsem taky posílal něco podobného ... support fat odepíše jen jako "robot" a houby s mákem  udělá..


  • Five"s se toto líbí

Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#3 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 22 květen 2016 - 04:27

Díky za pozitivní názor.Jsem rád že tu jsou i pravý hráči jako ty , nejen ovečky ;)

 

Hráč se jmenuje VojtaaHraje a má další dva účty.Ať každý ví , s kým máme tu čest.


fACTWrK.png


#4 LordLxad

LordLxad

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:LordLxad
  • Tým:Dark Revolution

Odesláno 22 květen 2016 - 05:21

Souhlasím s Fivem a Falenkem. Sám nechápu proč hned na tom supportu něco neudělají ..... já být nima podívám se na tu informaci hned a pokud by bylo porušení pravidel tak bych dal varování a pak ban.


  • Five"s se toto líbí

#5 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 22 květen 2016 - 05:35

Je to pro ně přínos.Je jim jedno kdyby ten hráč např. Potopil server multiaccountem ( jednou to Apache zkoušelo ale to sem nepatří ! :D ) hlavně že dělá na hru reklamu.

 

Proč jsem tohle téma vlastně zakládal , vždyť každý ví že YTbeři vládnou světu.Rovnou jim dejte donuty zdarma a na ostatní se vykašlete... nechám to na vás :D

 

Inteligentních lidí není málo , což ?

 

http://prntscr.com/b74is7


fACTWrK.png


#6 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 22 květen 2016 - 06:05

A co cakate ze dostanete ako odpoved? ze dakujem milost pane za nahlasenie hracov a podobne? mate tam jasne napisane ze sa informacia neposkytuje tretim stranam co ste vy .snad necakate ze vam napiseme ze ano zabanovali sme toho a toho.a Five neboj sa nic tvoja ziadost bola hned spracovana a hned sa jednalo. Sme radi ak nahlasujete hracov a napisete nam vsetky postavy ktore si myslite ze su multi.vsetko je hned prekontrolovane a tie odpovede su samozrejme posielane automaticky adminom snad nebude pisat kazdemu jednemu nieco od slova do slova nie? Ja osobne som za prisnejsie odhalovanie multiuctov ale bohuzial viac robit nevieme ako to ze nam niekoho nahlasite. Takze si budte isty na 1000% ze ak tam nejake multi je hrac bude v momente bloknuty bez akehokolvek upozornenia ;)



#7 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 22 květen 2016 - 06:05

Myslíte ? Viděl si ten Print screen ne ?

 

Slovo od slova nikdo nechtěl.Bohužel pod jeho videem které jsem vyscreenoval je víc hráčů co ho nahlašovali.A co ? Je pořád ve hře ? Ano , je.


fACTWrK.png


#8 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 22 květen 2016 - 06:07

Heh, Five, prvně by bylo dobré aby jsi uvedl opravdu správné informace. Při procházení ticketu který jsi posílal, jsi uvedl 3 jména, z toho jen 2 existují, třetí jméno ani neexistuje, jak na CZ1 tak na CZ2.  Další 2 postavy které již existují nemají ani jedno společné IP přihlášení, tudíž zde žadný multi-accouting není.

 

A myslím že jsi již byl párkrát potrestán za ty tvoje dvojité příspěvky, tak by jsi si na to už mohl dávat pozor :)


  • Tinie se toto líbí

#9 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 22 květen 2016 - 06:12

Než něco napíšeš , mohl by ses podívat na tohle http://prntscr.com/b74mij

 

Tohle mě napadlo až teď : Víš , že ve hře máš možnost si zrušit postavu ? Mohl to klidně udělat.


fACTWrK.png


#10 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 22 květen 2016 - 06:18

tak potom o com tu piseme dalej? ak to tak urobil tak potom co ta stve? ze mu mame zrusit nejaku postavu ktoru uz ma zrusenu? a po druhe jedine dokazy ktore platia su z hry a nie z inych stranok ktore nemaju nic spolocne s oficialnou strankou HZ.trakze ked nam napises ticket v ktorom budu konkretne mena tie sa preveria a ked niektore bude mat rovnaku IP adresu tak sa zabanuju.



#11 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 22 květen 2016 - 06:20

Myslím že to je uplně od věci jak se jeho video jmenuje, může to mít více smyslů. Jde o to že jeho dvě postavy které jsi nahlásil nemají žadné společné přihlášení..

 

Ehm, hele, účet si opravdu nesmazal, ty jsi prostě jen napsal špatně jméno, protože pod jménem který jsi poslal žadný hráč zaregistrovaný není, a kdyby účet smazal, viděl bych to.

 

Pro příště si radši zkontroluj jestli tvé údaje sedí. Než budeš posílat ticket.

 

Můžeš to zkusit znovu a ještě jednou s informacemi které mě opravdu pomůžou k tomu abych našel jeho všechny postavy a popřápadě zabanoval toho hráče.

 

A naposled tě varuju před dvojitými příspěvky.



#12 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 22 květen 2016 - 06:21

Tyto účty mu patří ( 3.nevím jistě ) http://prntscr.com/b74qcl

fACTWrK.png


#13 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 22 květen 2016 - 06:23

tak a teraz sa pozri na ticket ktory si nam pisal a ako si tie mena napisal.tak najprv hladaj chybu u seba a nie u nas pokial nieco posles tak si to precitaj po sebe pretoze si tie mena napisal uplne inaksie !!!



#14 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 22 květen 2016 - 06:25

Jak to udělal ? Jak jdou koupit moderátoři ? Bude to nějaký kluk z bohatých poměrů si říkám , když dokáže podplatit support i moderátory ;)

fACTWrK.png


#15 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 22 květen 2016 - 06:29

tak este raz.otvor si ticket ktory si nam posielal a pozri si ake meno si napisal.kolko a si do toho mena vlozil? a potom sa pozri tu na obrazok ktory si poslal kolko aciek tam je? tak ako pisem este raz pokial ty nieco napises nezrozumitelne a dokomolis meno my s tym nevieme urobit nic cize ak do buducna sa chces stazovat stazuj sa na seba a precitaj si najprv 2x co napises na podporu a potom to posli.!!!



#16 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 22 květen 2016 - 06:38

Když jsem to pročítal , myslel jsem že mě klepne Pepka.Do 3 nicku jsem přidal 2x písmenko A.Nedávám vám to za vinu , ovšem každý se může splést a mě osobně by napadlo zkusit napsat nick bez toho jednoho A a až potom ze sebe dělat chytré :)

http://prntscr.com/b74y99

fACTWrK.png


#17 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 22 květen 2016 - 06:41

Lenze my nemozeme skusat nahodne prehadzovat pismena alebo cisla v nickoch.pokial to vy osobne nenapisete my s tym nemozeme robit nic.vsetko zalezi len  na vas ako to napisete.tak snad do buducna v tom mame jasno ako to funguje a netreba hned podporu obviňovať z niecoho zaco ona nemoze!



#18 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 22 květen 2016 - 06:45

Ano , je to moje chyba.Četl jsem to co jsem napsal podpoře již prve , ale domníval jsem se že si umí dát A+B dohromady.

fACTWrK.png


#19 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 22 květen 2016 - 06:47

Jeden účet s jedním A, druhý účet s dvěma A, a my budeme ještě zkoušet mazat písmenka z jeho nicků, náramně si mne teď pobavil, to se ti povedlo. Každopádně nikdo tady nikomu nic nedává za vinu, pro příště si jen překontroluj jak se opravdu všechny postavy jmenují ať se tady pak nemusí řešit zbytečné informace.

 

Téma zamykám, pokud se to někomu nelíbí napište mi PM.


  • Five"s se toto líbí




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních