Skočit na obsah


Fotka

Taktika týmových bojů


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
8 odpovědí na toto téma

#1 panensky

panensky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:medvidek
  • Tým:Bastaaa

Odesláno 31 květen 2016 - 10:10

Zdravím vespolek.

 

Celou dobu přemýšlím, co znamená popis v nastavení taktiky týmových bojů v části vybavení.

 

Dané formulace tak, jak se ve hře objevují mi prostě nedávají smysl.

 

Cituji:

1.Vše při starém: Členové obou vašich týmů jsou v boji vyrovnaní.Nezískáváte ani bonus ani postih.

 

Už jen formulace obou vašich týmů je nesmysl,každý máme tým jen jeden. :)

 

2.Odolný:Životy členů vašeho týmu se zvýší o 5 procent, zatímco škody vám způsobené se sníží o 75 procent.

 

Z toho mi vyplývá, že hodnota našich životů bude 105 procentní a zároveň nám soupeř svými údery způsobí pouze 25 procentní škody oproti normálu,což je jistě nesmysl. :)

 

3.Škody způsobované členy vašeho týmu se zvýší o 5 procent, zatímco vaše životy se sníží o 75 procent.

 

Z toho usuzuji,že budeme soupeři zasazovat každý úder se silu 105%, ale budeme mít pouze 25% svých životů, což je také nesmysl a nepoměr. :)

 

Prosím tedy o jednoznačné a pochopitelné vysvětlení všech tří možností a také smysluplný popis přímo ve hře.

 

Díky,Panensky. ;)


  • Tinie a Dawe klikli "Líbí se mi"

#2 Five"s

Five"s

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ2

Odesláno 31 květen 2016 - 11:04

1) "obou vašich týmů " to asi označuje tvůj tým a tým na který útočíte.
2) Nesmysl ,souhlas
3) Nesmysl ,souhlas

fACTWrK.png


#3 siska902

siska902

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:siska902
  • Tým:DivergenceCZ

Odesláno 31 květen 2016 - 12:30

Citováno vámi:

2.Odolný:Životy členů vašeho týmu se zvýší o 5 procent, zatímco škody vám způsobené se sníží o 75 procent.

3.Škody způsobované členy vašeho týmu se zvýší o 5 procent, zatímco vaše životy se sníží o 75 procent.

Nevím, jestli je to jinak, když nehraju na pc, ale já mám u:
2) Životy členů vašeho týmu se zvýší o 5%, zatímco škody vám způsobené se sníží o 7%.

3) Škody způsobované členy vašeho týmu se zvýší o 5%, zatímco vaše životy se sníží o 7%.

Žádných 75% nikde nemám. Jedná se vlastně o to, že buď si vyberete variantu 2 a budete mít zvýhodněné životy o 5%, ale úder čili síla vám klesne o 7%
Nebo variantu 3,kde budete mít "větší" sílu o 5%, ale životy se vám sníží o 7%
Celkově je na vaše zvážení, zda-li vyberete 2(sázíte víc na životy),3(jste spíše zastánci síly) nebo ještě 1(což vám žádné výhody či nevýhody síly a kondice nedá)
Jednoznačně o tolik procent(75) vám kondici či sílu znevýhodnit nemůžou, protože by to nedávalo smysl... Nevím, možná na pc je 75%,ale já na mobilu mám pouze 7%
Tohle je třeba proč spoustu týmu má taktiku týmových bojů na 1(podle mě to je tak nejlepší).. Oni radši budou mít vše nastejno, než mít o "75%" menší vybranou schopnost a pouze o 5% větší kondici nebo sílu :)
  • Falenek, Dawe a Five"s klikli "Líbí se mi"
Originalita dělá z člověka to, co opravdu je..

#4 panensky

panensky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:medvidek
  • Tým:Bastaaa

Odesláno 31 květen 2016 - 12:38

Citováno vámi:

2.Odolný:Životy členů vašeho týmu se zvýší o 5 procent, zatímco škody vám způsobené se sníží o 75 procent.

3.Škody způsobované členy vašeho týmu se zvýší o 5 procent, zatímco vaše životy se sníží o 75 procent.

Nevím, jestli je to jinak, když nehraju na pc, ale já mám u:
2) Životy členů vašeho týmu se zvýší o 5%, zatímco škody vám způsobené se sníží o 7%.

3) Škody způsobované členy vašeho týmu se zvýší o 5%, zatímco vaše životy se sníží o 7%.

Žádných 75% nikde nemám. Jedná se vlastně o to, že buď si vyberete variantu 2 a budete mít zvýhodněné životy o 5%, ale úder čili síla vám klesne o 7%
Nebo variantu 3,kde budete mít "větší" sílu o 5%, ale životy se vám sníží o 7%
Celkově je na vaše zvážení, zda-li vyberete 2(sázíte víc na životy),3(jste spíše zastánci síly) nebo ještě 1(což vám žádné výhody či nevýhody síly a kondice nedá)
Jednoznačně o tolik procent(75) vám kondici či sílu znevýhodnit nemůžou, protože by to nedávalo smysl... Nevím, možná na pc je 75%,ale já na mobilu mám pouze 7%
Tohle je třeba proč spoustu týmu má taktiku týmových bojů na 1(podle mě to je tak nejlepší).. Oni radši budou mít vše nastejno, než mít o "75%" menší vybranou schopnost a pouze o 5% větší kondici nebo sílu :)

Na PC je to viz.screen 

http://prntscr.com/bal15r


Příspěvek upravil panensky: 31 květen 2016 - 12:41

  • Five"s se toto líbí

#5 siska902

siska902

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:siska902
  • Tým:DivergenceCZ

Odesláno 31 květen 2016 - 01:53

Na PC je to viz.screen
http://prntscr.com/bal15r

Tady je můj screen :)
https://imgur.com/XoFzf3m

Příspěvek upravil siska902: 31 květen 2016 - 02:04

Originalita dělá z člověka to, co opravdu je..

#6 panensky

panensky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:medvidek
  • Tým:Bastaaa

Odesláno 31 květen 2016 - 05:39

Tady je můj screen :)
https://imgur.com/XoFzf3m

To nezpochybňuji, z mobilu nehraji, nicméně i tak je tam prostě chyba.i v tom popise:" škody vám způsobené"  není to samé, jako škody Vámi způsobené,prostě je tam špatný a matoucí překlad navíc rozdílný v mobilní a PC verzi  :) S těmi 7mi procenty už tomu rozumím,ale těch 75 jsem nechápal..  ;)



#7 Dawe

Dawe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ1
  • Postava:samara
  • Tým:KINGS SHADOW

Odesláno 31 květen 2016 - 05:47

V mobilní verzi je mnoho nedostatků ...

.•°•.•°•KINGS SHADOW•°•.•°•.


#8 siska902

siska902

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:siska902
  • Tým:DivergenceCZ

Odesláno 31 květen 2016 - 05:56

To nezpochybňuji, z mobilu nehraji, nicméně i tak je tam prostě chyba.i v tom popise:" škody vám způsobené"  není to samé, jako škody Vámi způsobené,prostě je tam špatný a matoucí překlad navíc rozdílný v mobilní a PC verzi  :) S těmi 7mi procenty už tomu rozumím,ale těch 75 jsem nechápal..  ;)


Ano, chyba v překladu tam bohužel je..
Originalita dělá z člověka to, co opravdu je..

#9 sirZorg

sirZorg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:sirZorg
  • Tým:DivergenceCZ

Odesláno 31 květen 2016 - 05:57

Jojo, v mobilní verzi, jak psala Samara, je hodně nedostatků:)

Prcek 





1 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních