Skočit na obsah


Fotka

Zvláštní úkoly


  • Please log in to reply
5 odpovědí na toto téma

#1 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 08 červen 2016 - 08:03

Tu by som chcel ani nie navrhnut ale skor Vas poprosit ci nema niekto nejaky napad o pozmenenie týchto úloh pretoze z vlastej skusenosti viem ze ma tieto ulohy strasne hnevaju a vela krat som uz uvazoval ked som ich robil ze s hrou seknem. Vysvetlim to trosku podrobnejsie.Kazdy z vas vie ako sa tieto ulohy robia najjednoduchšie. a bohuzial ak chce hrac skoncit v top 10 musi ich robit 2x do tyzdna ak si to dobre rozplanuje.mne osobne tieto ulohy trvaju cca 20 minut ale nic nove mi nedavaju.a kazdy tyzden robit nieco co mi je proti srsti je naozaj na nervy.bohuzial musim ich robit aj ja ak bojujem o top 10.Prosim dajte niekto nejaky navrh alebo napad aby sa tie úlohy pozmenili nejako alebo ich inaksie pocitalo alebo hoc co ine ako je teraz. Naposledy pridali novu 10 uloh a to bolo vsetko ale system sa vobec nezmenil.Vopred dakujem za nejake napady lebo ma to uz naozaj prestava baviť. ;)


  • Dawe a Five"s klikli "Líbí se mi"

#2 Falenek

Falenek

    RifleMan

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 Příspěvků:
  • Server:CZ1

Odesláno 08 červen 2016 - 12:26

No nedávno byl přidaný nový zvláštní úkol... btw. to by jsi za chvíly "Chtěl mít 50 zvláštních úkolů"? ... no a nepotěší tě víc to když jednou za čas dostaneš věc +40? :D Mě teda ano protože dostávat každý podzemko něco lepšího .. to by mě fakt nebavilo. :)


  • Geovan se toto líbí

Můžeš slyšet můj smích, protože tvý triky jsou zlý
Mladej Floutek, pořád leští proutek, na bradě mlíko,
Podávám ubrousek chtěl by něco zkoušet
Jarda Fousek a jeho kousek, jsi král friendzonu vole.


#3 Dawe

Dawe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ1
  • Postava:samara
  • Tým:KINGS SHADOW

Odesláno 08 červen 2016 - 02:58

Tomcur nemyslel přidání nových podzemek,  chce změnit systém, aby to bylo opravdu "zvláštní" a ne taková nuda, jako teď :D


.•°•.•°•KINGS SHADOW•°•.•°•.


#4 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 08 červen 2016 - 07:12

no presne ako pise Dawe..zmenit ten system podzemiek a nie pridat dalsie.ako som pisal uz teraz mam averziu voci tomu ked musim robit podzemka 2x do tyzdna...vtedy mam take nervy ze uvazujem naozaj ze s tym seknem a koniec..preto silno uvazujem nad nejakym napadom ohladom toho aby sa to zmenilo a nebolo to take lahke ako to je do teraz a aby ten rebricek v top 10 sa aj trosku menil podla toho :)



#5 Dawe

Dawe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ1
  • Postava:samara
  • Tým:KINGS SHADOW

Odesláno 08 červen 2016 - 07:45

Ale je zas pravda, že každý má avé taktiky na podzemka, nebo okoukané od jiných hráčů, ale spousta lidí to neřeśí, takže, kdyby to bylo těžší - oni by si na to určitě stěžovali :)
  • Falenek se toto líbí

.•°•.•°•KINGS SHADOW•°•.•°•.


#6 panensky

panensky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:medvidek
  • Tým:Bastaaa

Odesláno 09 červen 2016 - 10:13

Ona je to nuda,tak nějak dlouhodobě pořád.Když se nad tím člověk soutěživý zamyslí,tak z čeho má mít radost?

1.obchod?..otočíš a jediné co můžeš mít cca 1x týdně do plusu, jsou vrhačky..takže nuda..(pokud nekupuješ a netočíš jak vzteklej)

2.něco do plusu v misích???..to jsem viděl naposledy někdy,nevím kdy.... loni..

3.souboje?..možná v počátcích hry máš šanci vytřískat ze soupeře něco lepšího

4.podzemka?..(zvláštní úkoly)..občas zde najdeš něco do plusu(většinou na 5. a 10. pozici soupeře daného podzemka),ale i to je sporadické..nicméně je to jediné místo,které má šanci tě herně potěšit(někdy i dokonce kusy setů,divné však je,že většinou ta samá část,co v době nedávno minulé)

5.liga?..zde máš šanci dostat něco z ligového setu do plusu a je to moc fajn,týden zpátky jsem dostal část přes 140 do plusu..radosti jak na starém bělidle..a důvod,proč byla o tolik lepší?protože tu věc jsem nedostal víc než půl roku..prostě na pendrek..čekat měsíce,co lepšího ti hra přinese..

 

resumé?:Hru hraji primárně pro lidi, co jsem zde našel a potkal a sekundárně ze setrvačnosti..jinak po většinu času nuda a zabíjení času..:-)


  • Falenek, majklos301 a Dawe klikli "Líbí se mi"




0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních