Skočit na obsah


Fotka

Liga


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
7 odpovědí na toto téma

#1 sova555

sova555

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 Příspěvků:
  • LocationV Bradavicích, né? Však mrzimorská společenka
  • Server:CZ1
  • Postava:lujkajinka pro přátele lajka
  • Tým:DangerFire

Odesláno 08 srpen 2016 - 11:23

ahoj už asi 2 dny zpět mám jeden problém s ligou . byla jsem stříbro III. a sestup na bronz I. je od 50 ligových bodů.Jenže jakmile jsem se propadla na 198 ligových bodů tak jsem najednou bronz I. a dnes jsem zjistila bronz II. Spoluhráčka sestoupila ale jí to neoznámí sestup .

                   a má otázka zní : Je to nově nebo chyba ?

                                                                                       předem děkuji za odpověď 

sova555


Ahojky jsem sova555 ve hře se jmenuji lujkajinka . Hraji na CZ2 a jsem v  týmu BloodFire ;) 

 

                      mějte se famfárově a čusák   :D  ;)  (donut) 

                                                             lujkajinka či sova555 nebo Lajka


#2 Yollywood

Yollywood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 Příspěvků:
  • LocationPraha
  • Server:CZ2
  • Postava:StickMan
  • Tým:Super Prasata

Odesláno 08 srpen 2016 - 05:42

Je to nově

#VrátilJSEMse


   StickMan - Lvl 160

 

   Team : Apache

 

   World : CZ2

 

Hero Zero  - The Free Browser Game ;) 

 

Lidi,je to jen hra takže neblbněte!!!   (grin)  :|  (inlove)  (gift)  (cold)  (zombie)  

 

 

                         


#3 sova555

sova555

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 Příspěvků:
  • LocationV Bradavicích, né? Však mrzimorská společenka
  • Server:CZ1
  • Postava:lujkajinka pro přátele lajka
  • Tým:DangerFire

Odesláno 09 srpen 2016 - 06:41

Děkuji moc ;)

Ahojky jsem sova555 ve hře se jmenuji lujkajinka . Hraji na CZ2 a jsem v  týmu BloodFire ;) 

 

                      mějte se famfárově a čusák   :D  ;)  (donut) 

                                                             lujkajinka či sova555 nebo Lajka


#4 Pája

Pája

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Tým:Ghostbusters

Odesláno 24 listopad 2016 - 04:22

Ahoj. Chtěl bych se zeptat někoho z moderátorů, proč mi v ligových soubojích jsou generováni soupeři o 1800, 3500, 7800 bodů silnějších než jsem já ? Není to trochu mimo mísu ? Pokud je to normální, tak mi prosím poraďte jak porazit soupeře skoro o 8000 bodů silnějšího. Děkuji za odpověď.



#5 Tomcur

Tomcur

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 Příspěvků:
  • LocationKošice
  • Server:CZ1

Odesláno 24 listopad 2016 - 06:00

v lige superov hadze nahodne.ide o to ze oni mohli znizovat v jednom tyzdni a potom sa obliekli a zacali zvysovat a vy ste ich aurat chytil.super sa da vymenit bud za donuty alebo raz denne zadamo



#6 Pája

Pája

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Tým:Ghostbusters

Odesláno 24 listopad 2016 - 06:13

v lige superov hadze nahodne.ide o to ze oni mohli znizovat v jednom tyzdni a potom sa obliekli a zacali zvysovat a vy ste ich aurat chytil.super sa da vymenit bud za donuty alebo raz denne zadamo

 

Tak to je prima. Už mi to takhle pokračuje asi týden a jestli mi vyjde 1-2 výhry za den. Což je docela málo. Zapnu hru, nelze bojovat, vyměním soupeře, nelze bojovat, dám tak 2-3x televizi a po 6 hodinách si zabojuju. Bohužel ne vždy vyhraji, protože mě porazí i o 500-600 bodů slabší soupeř, což jsem zatím nepochopil, jak je to možné. Takže výhra není asi o tom, že je někdo silnější, ale o nejspíš o vygenerování výherce. Vlastně je to všechno super a bývám z toho často otrávený, což asi není účelem této hry. Ale možná se mýlím.



#7 Vysavacuctuosumnact

Vysavacuctuosumnact

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 Příspěvků:
  • Server:CZ3
  • Postava:Zaostalec
  • Tým:NWO






Odesláno 02 prosinec 2016 - 03:22

Pokud mas soupere slabsiho na staty, ktereho neporazis, je to hlavne rozdelenim statistik, jake schopnosti maji petove a vrhaci zbrane. A pak je to i o nahode, jestli treba soupere trefis nebo ne - cim vetsi rozdil treba v intuici, tim hure se souper trefuje atd.


  • Siema se toto líbí

Zaostalec - CZ3 - tým NWO indispensable

 

- aktivně hraji ještě cz1 (Rim)

- neaktivní v důchodu: cz5 (Chrchel) a cz6 (IvebeensentfromHell)

 


#8 Pája

Pája

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Tým:Ghostbusters

Odesláno 03 prosinec 2016 - 11:33

Pokud mas soupere slabsiho na staty, ktereho neporazis, je to hlavne rozdelenim statistik, jake schopnosti maji petove a vrhaci zbrane. A pak je to i o nahode, jestli treba soupere trefis nebo ne - cim vetsi rozdil treba v intuici, tim hure se souper trefuje atd.

 

Tj, když má o 7800 víc jak já, tak to bude opravdu náhoda, když ho vůbec trefím. Prostě je tento systém na dvě věci a měli by ho udělat trochu reálnějším. Jinak  je to docela dobrá hra.






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních