Skočit na obsah


Fotka

Ukryt pomocnici a posledne zmeny

ukryt pomocnici

  • Please log in to reply
7 odpovědí na toto téma

#1 Jarod

Jarod

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 Příspěvků:

Odesláno 14 červenec 2017 - 09:27

Toto som uz poslal na support ale davam to aj sem nech sa mozu k tomu vyjadrit hraci.

 

Zravim,viem ze to nie je vasa chyba nakolko nie ste vyvojari, ale posunte to dalej. V poslednej dobe su aktualizacie uplne proti hracom, co ukazuje na nedostatocne testovanie a zaplaty su robene tak nech na to musi hrac pouzit donuty resp prachy. Je mi jasne ze ide o peniaze ale mozno to chce rozmyslat nech hraci co platia nekoncia.

 

dam par prikladov plus navrhy

 

add1 Pomocnici

prislo sa s pomocnikom ktory uplne rozbil hru dynenka s priserne pohotovym (hraci zhanali kladivo nech mozu prerobit charakter) - ako zaplata sa spravila kacka s ostrym zobakom, ktory si vsak mozes len kupit takze cast hracov je vlastne bez moznosti obrany.

 

navrh: moznost ziskat kacku napr v obchode za donuty ktore sa daju ziskat inac, alebo v kasine

 

add2 Ukryt

od kedy sa spustil ukryt je kazda aktualizacia velka zmena ukrytu

spustil sa 24.1

miestnosti na vyssich lvl priserne drahe

druhy robot je mozne kupit len za peniaze

aktualizacia 18.4

spekulacie na burze riadne zlacnenie cenny cize ludia co stavali normalne tak prisli o dost minci (nedoriesene na zaciatku) - strata ludi co sli do ukrytu od zaciatku

aktualizacia 12.7

zlepsovanie generatorom prestalo fungovat na 4 dolezite miestnosti - vyrobne robotov a dielnu, v dielni 2 samostatne zmeny plus vsetko tva neskutocne dlho  pre mna vec 18 hodin.

Je zbytocne mat 3 generatory lebo to nefunguje ani na dostatocny pocet miestnosti (ja viem ze ano je ich 6 co sa podporuju ale je to vlastne zbytoce)

To ze je cena robotov 0 mi pride tiez divne

Cas vyroby uz nezalezi od toho ci je to epicke alebo normalne vsetko slo na 1 cas (toto ani nebolo v zmenach (18 hodin)).

po kazdej aktualizacii je treba ukryt prestavovat na to co s cim suvisi (HeroCon, pridanie dielne, zmena posobenia generatoru) vsetky tieto veci ak chces reagovat rychlo nech mas vyhodu prestavujes za donuty co uz podla mna presahuje urcitu priatelnu medzu.

Chapem ze vyvojari chcu peniaze ale uz to trochu prehanaju. Mali by sa zamysliet ci niektore veci predsa len neponechat v povodnom stave.

 

takze navrhy.

ponechat cenu za roboty a vratit moznost podpory dielne a vyrobne robotov s generatorom.

moznost ziskat 2 robota na vystavbu inym sposobom napr si ho zaplatit len na 1 stavbu (mince + suroviny napr na dvojnasobok) nedal by sa pouzit na premiestnovanie.

 

add3 zle poznamky co sa prerobili aktualizaciou

posledna aktualizacia v stredu miesto v pondelok nie je tam zaznamenane ze vsetko v dielni je rovnaky cas

je tam napisane pridanie noveho Hrdiskeho cinu pritom je to pridanie Nudzovych volani.

 

navrh najrv si skuste co to robi nez to napisete verim ze existuje testovaci server

 

Jarod

 

 

 

 

 

 

 


  • panensky, Dave5, LordLxad a 3 dalším se toto líbí

#2 Miky

Miky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 14 červenec 2017 - 09:41

Plně souhlasím s Jarodem,vývojaři hry by se měli už dávnou chytnout za hlavu,tohle co dělají není fér velmi slušně rečeno.Nikdy jsem v žádné jiné hře nezažil,tak neuvěřitelné sviňárny od vývojařů.Také jsem psal na podporu,ale admini jsou bezmocní,že tohle nemůžou ovlivnit a naše stížnosti na hru přeposílají vývojářům.

 

MikyMiky


  • LordLxad a derylx klikli "Líbí se mi"

#3 derylx

derylx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:derylx
  • Tým:family AF

Odesláno 14 červenec 2017 - 09:52

Taky souhlasím. Hráči, co tuhle hru poctivě klikají každý den a cpou do toho donuty (někteří i dost reálných peněz), jsou na takových "vylepšeních" jen biti. Jen nevýhody... Kolikrát už jsme předělávali úkryt, aby byl co nejlepší pro nás a hlavně tým. A po další aktualizaci můžeme začít znova?

 

Musím přidat ještě poznámku k týmovému chatu. Na mobilu prakticky nemožná komunikace. Člověk nevidí, co píše, případně jen hned po přihlášení. Pak je místo textu prázdný řádek. Vidět text jde jen po klepnutí někam do chatu, ale opravit napsané stejně nejde. Vzhledem k tomu,že pro naší dospěláckou bandu je hra také o komunikaci, dost to hru znepříjemňuje. 

Text je také nemožně malinký, kdyby alespoň byla možnost chat přiblížit, zvětšit, použít nějakou lupu, prostě cokoliv, aby se ta mini písmenka trochu zvětšila. 

 

Novinky ve hře jsou sice oživení, ale všema deseti bych bral raději to, aby se opravily chyby, kterých už je víc než dost. Deryl


  • panensky, LordLxad a Miky klikli "Líbí se mi"

#4 Dave5

Dave5

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 Příspěvků:
  • LocationÚstí nad Orlicí
  • Server:CZ1
  • Postava:Dave5
  • Tým:Villains

Odesláno 14 červenec 2017 - 05:47

Souhlasím s výše uvedeným.

- proč se zrušil účinek strojovny na továrnu na útokboty?

- proč se zrušily suroviny za boty?

- pořád se dělají hovadský aktualizace, ale že mi (a nejen mi) pořád svítí 1 nepřečtená zpráva, to už neopraví

 

Připadá mi - jak píše Jarod, že absolutně nemají vývojáři nic otestované. Nahraje se nová aktualizace a něco jiného se po**re. Teď na mobilu v soubojích kostičky místo letu úderu. Ale hlavně, že se tam ta animace v minulém upgradu dávala...

 

Přidání úkrytu jako takového byl super tah. Ale ty donuty, to už je vážně peklo...


  • LordLxad se toto líbí

#5 majklos301

majklos301

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 Příspěvků:
  • LocationJihlava
  • Server:CZ1

Odesláno 15 červenec 2017 - 01:04

Fakt klobouk dolů před těmi inteligenty co dopraprasily tuto hru do denního úkolu mě dáte, že mám porazit 16 hráčů v hrdinském úkrytu. Seberete strojovnu vedle továrny na útok boty.

17 útokbotů dělám 5 hodin 10 minut po této doprasené aktualizaci fakt díky.

Jen tak dál vývojáři vedete to moooooc dobře.


  • panensky, Dave5, FiveNightsAtFREE and 1 dalšímu se toto líbí

#6 Proster

Proster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 Příspěvků:
  • Server:CZ2

Odesláno 15 červenec 2017 - 05:00

Úkryt je dobrovolný. Ani mne sa nepáči tá aktualizácia ale zas na druhej strane sme kludne mohli získať 1000 'věhlasu' za deň a získať kopu surovín ale zatrhli nám to. Je to pochopilné..

#7 Majasek

Majasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Majasek
  • Tým:Recovery

Odesláno 15 červenec 2017 - 08:47

Ahoj, sice aktualizace omezila rychlou výrobu botů, ale zároveň vylepšila dílnu. Takže nyní alespoň musí rozvážit každý útok, což je podle mne správné, než neustále rychle vyrábět a bezhlavě útočit. 

 

Jde o dobrou strategii v rámci bojů. 

 

Kvituji. 

 

Majasek



#8 panensky

panensky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 Příspěvků:
  • Server:CZ5
  • Postava:medvidek
  • Tým:Bastaaa

Odesláno 25 červenec 2017 - 09:26

Pod to co napsal Jarod,doplnil derylx a okomentoval Majklos301 se mohu jen podepsat.

Hodiny práce okolo úkrytu jsou vniveč,

Další hodiny práce na přestavbu to stojí.

Zásobárna botů se u aktivních hráčů míjí s účinkem.

Ale hlavně, že je někdo spokojený s tím, že vyvíjel činnost ,která jde mnoho kroků dozadu a tou nás po zásluze potrestal.

Proč nestačí přidat vylepšení, ale musí se mrvit to,co už fungovalo???

Někteří "vývojáři" zkrátka musí a musí zkoušet,co aktivní hráč snese..


Příspěvek upravil panensky: 25 červenec 2017 - 09:27






Also tagged with one or more of these keywords: ukryt, pomocnici

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních