Skočit na obsah


Fotka

Jak zlepšit hru?


  • Zamčené téma Téma je zamčeno
285 odpovědí na toto téma

#81 Oiburk

Oiburk

    V důchodu

  • Members
  • PipPipPip
  • 768 Příspěvků:
  • Server:CZ6
  • Postava:Krubio



Odesláno 06 prosinec 2015 - 11:23

Ahojte 

 Hre neslo spravit reset schopnosti to tak ze by sa vymazalo body  na schopnostiach a  by si mohol nanovo poukladat tie body ale iba do urciteho lvl by mohol  upravit  npr 100 lvl a potom ked je visie tak uz ne mozno iba raz , by chcel ale za donuty,a ty pomocnici by nemohlo byt tak ze  by musel nazbierat uricti pocet pomocnikou a  do lvl 30 a  potom  by prisiel obchodnik so zvieratmy a bud by od nych predal alebo  vymenil jedneho  by si mohol vybrat 3  pomocnikou  iba jedneho.A  ste nerozmislali nad novou schcopnostou  vedcinou je ze kazdy hrdina ma nejaku specialnu schopnost okrem tych bodov krote mu pomaha v boji npr niekto  ma silu ,nejaku tu schopnost  dat npr niekto ma blesky  nieco take ale tu schcopnost by mal od zaciatku ale neviem ci by to slo . :) :) :)

Ohledně přerozdělení schopností je ve hře předmět "dřevěné kladivo ztráty paměti" které ti dovolí přerozdělit základní body schopností. Pohledej zde na foru v sekci Tipy/Triky a najdeš téma kde je vysvětleno jak přesně ten předmět funguje.

Dále ohledně "superschopností" takový návrh už byl a byl zamítnut takže bohužel se budem muset obejít bez super schopností.



#82 Selin1

Selin1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:

Odesláno 07 prosinec 2015 - 12:13

Dakujem za tip :)

#83 tymous

tymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Postava:Borinka
  • Tým:Never

Odesláno 07 prosinec 2015 - 08:47

s vašim dovolením bych měla nápad na zlepšení.

Změnit soubojový systém,mám tím na mysli předělat na tahový bojový systém známí z například z Sword and Sandals serie.

Tady totiž jeden nemá vůbec možnost jak souboj ovlivnit at už pvp nebo pve.Tady tyhle počítačem vygenerované souboje typu "ono to nějak dopadne" kdekoho dokáže otrávit když ho porazí npc s horšími atributy.Opravdu tu není možnost jak souboj přímo ovlivnit,jen maximalně přeskočit.

 

proto navrhuji dejte nám možnost,přímo ovládat Hrdiny a přímo ovlivnit souboje něco prostě ve stylu

 

Lehký útok - těžký útok - special - block - vynechat tah

 

co si o o tom vy ostatní myslíte?

No mě to přijde jako zbytečná komplikace. Nedovedu si představit, že by se to dalo aplikovat na týmové souboje, na padouchovi by to bylo úplně na nic, protože tam každý spěchá a přeskakuje souboj, aby mohl dávat rychle další. A celkově je tahle hra žroutem času, natož abych se piplal s každým útokem zvlášť. Když jich člověk dělá třeba 40 denně, vše by se hodně protáhlo. Nemyslím si, že tahle klikačka si zakládá na soubojích( nebo spíš na jejich provedení), není na to stavěná. ;)  A jinak se souboje také dají ovlivnit pomocníkem  (smug)


Odeslaný obrázek


Více zde -> (rainbow) (sun) http://1url.cz/jA1W (sun) (rainbow)

#84 Martin pekař

Martin pekař

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 Příspěvků:

Odesláno 07 prosinec 2015 - 11:48

Ahoj Hrdinové,

 

pokud máte jakékoli nápady, jak si zlepšit hru - co do hry přidat, co změnit, atd. Nestyďte se a napište to sem :-).

Ahoj.Chtěl jsem se zeptat zda v téhle hře by nebylo možné bojovat proti skutečným zločinům.Jako osvobozovat rukojmí apod.?



#85 Kubak

Kubak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 Příspěvků:

Odesláno 09 prosinec 2015 - 05:27

Ahoj, mám jeden návrh, jak jste tu psali s tím tržištěm tak něco takového...

třeba v secondhandu by byl takový balí (něco jako trezor) a na to by se kliklo a byly by tam dva čtverečky do jednoho bys přetáhl předmět, který bys chtěl vyměnit (jako když se prodávají předměty by se přetahovalo ) a v druhým by byl vyhledávač, do kterého byste zadali název př.: zadali byste tam soupravu " ultimátní" a vyhledalo by to celou soupravu (obrázky) klikli byste na součást kterou potřebujete a poslali byste tu zprávu přátelům, jako když posíláte žádost o baterky (nebo byste mohli napsat komu to chcete poslat. Potom by mu přišla ta zpráva a tam by bylo že mu chci vyměnit třeba pásek z klišoidní soupravy za boty z ultimátní soupravy. On, kdyby to chtěl se mnou vyměnit by do prvního rámečku přetáhl ten předmět co já potřebuji a klikl by na "souhlasím" a předměty by se nám vyměnily. Ale dalo by se vyměňovat jen epická část soupravy za epickou část soupravy, epický předmět za epický předmět, vzácný předmět...            Tak co vy na to ? :)



#86 Ap0mano

Ap0mano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ap0mano

Odesláno 09 prosinec 2015 - 05:34

Ahoj, mám jeden návrh, jak jste tu psali s tím tržištěm tak něco takového...
třeba v secondhandu by byl takový balí (něco jako trezor) a na to by se kliklo a byly by tam dva čtverečky do jednoho bys přetáhl předmět, který bys chtěl vyměnit (jako když se prodávají předměty by se přetahovalo ) a v druhým by byl vyhledávač, do kterého byste zadali název př.: zadali byste tam soupravu " ultimátní" a vyhledalo by to celou soupravu (obrázky) klikli byste na součást kterou potřebujete a poslali byste tu zprávu přátelům, jako když posíláte žádost o baterky (nebo byste mohli napsat komu to chcete poslat. Potom by mu přišla ta zpráva a tam by bylo že mu chci vyměnit třeba pásek z klišoidní soupravy za boty z ultimátní soupravy. On, kdyby to chtěl se mnou vyměnit by do prvního rámečku přetáhl ten předmět co já potřebuji a klikl by na "souhlasím" a předměty by se nám vyměnily. Ale dalo by se vyměňovat jen epická část soupravy za epickou část soupravy, epický předmět za epický předmět, vzácný předmět... Tak co vy na to ? :)


Noooo.....

Je to podobné ako tržisko.... A dalo by sa to zneužívať ;)... A zneužívalo by sa to tak že level 10 pošle tu žiadosť levelu 250...A vymenili by si predmety

#87 adam011

adam011

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Tým:Černí jezdci

Odesláno 09 prosinec 2015 - 06:15

Zdravím
No pár návrhů pro zlepšení hry bych měl .
Tvrzení že možností získání donutů ve hře je dost je sice pravdivé , ale zároveň velmi alibistické . Je to podmíněné hlavně náhodou . Ano , za úkoly je možno pár donutů získat , ale rozhodně to nepokryje jejich minimální spotřebu ve hře . Je to dané už náklady na hru ve skupině , kdy je třeba dávat donuty na výstavbu klubovny a vrhací zbraně . Já osobně jsem nyní na LV 32 a kromě 2 kusů mě nepad z misí ani drobek .

 

Návrhy

 

zrušit vrhací zbraně za donuty

 

tržiště formou aukcí

 

zrušit možnost použití donutú u telefonu ( tam je to fakt trapné )

 

vytvořit možnost nákupu lepších přednětú za donuty v běžném obchodě ( řádově lepších , ale náhodně daných )

 

možnost nakoupit donuty za zlato třeba pouze při eventech

 

možnost stavby pekárny v klubovně , kdy by bylo možno získat donuty za splnění náhodného úkolu ( obtížného , podmíněného třeba účastí celého klubu )

 

možnost nastavení automatických vkladú do klubů

 

možnost při aukcích nabízet za zboží i donuty ( příklad 1 donut - 3000 zl )

 

zvýhodnit aktivní hráče nějakým bonusem za jejich aktivitu ( třeba proměná hodnota popularity hrdiny mezi obyvateli a její vyší hodnoty odměnit úkoly . Poměr by se odvíjel od spotřeby energie , nikoliv denního přihlášení )

 

možnost zvýšení statú na 1 souboj ( třeba formou léčivého nápoje , nebo energetické tyčinky )

 

 

nápadů je ještě kopa , ale zatím stačí (wave)

 

Atos

 

S těmi donuty za zlato to není špatný nápad, už o tom dost dlouho uvažuji. Já říkám dobry



#88 Intoš

Intoš

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 517 Příspěvků:
  • LocationYollywood
  • Server:CZ2
  • Postava:Intoš

Odesláno 09 prosinec 2015 - 07:24

(smug)



#89 Selin1

Selin1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:

Odesláno 10 prosinec 2015 - 09:08

Ahojte neslo by tak spravit ze mate tymovy boj a ked vyhrate  okrem tymoveho vehlasu by ste s ineho tymu vyhrali urciti pocet minci   a opacne  by to bolo zaujimave mozno aj zabavnejsie :) je fakt dobra hra rada ju hram :)



#90 Intoš

Intoš

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 517 Příspěvků:
  • LocationYollywood
  • Server:CZ2
  • Postava:Intoš

Odesláno 10 prosinec 2015 - 09:13

Souhlas (smug)



#91 Ap0mano

Ap0mano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Ap0mano

Odesláno 10 prosinec 2015 - 09:34

Ahojte neslo by tak spravit ze mate tymovy boj a ked vyhrate okrem tymoveho vehlasu by ste s ineho tymu vyhrali urciti pocet minci a opacne by to bolo zaujimave mozno aj zabavnejsie :) je fakt dobra hra rada ju hram :)


Ahoj :)
A čo ak tým ktorý nemá žiadne mince prehrá? Alebo mal by napr. 30 000 mincí tak ako by sa to rozdelilo medzi napr. 25 hráčov?

#92 Selin1

Selin1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 Příspěvků:

Odesláno 10 prosinec 2015 - 09:46

ten dostane vehlas iba :)

 

Tie mince co by ten tym vyhral by islo do tymovej pokladny.



#93 Kubak

Kubak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 Příspěvků:

Odesláno 11 prosinec 2015 - 03:56

Ahoj, mám jeden návrh - udělat ještě další trezor, ale ne za donuty, třeba by se odemknul v určitém levelu jako trezor č. 1, protože já sbírám všechny soupravy a už mám všechny trezory odemčené a další části souprav se mi tam už skoro nevejdou



#94 Intoš

Intoš

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 517 Příspěvků:
  • LocationYollywood
  • Server:CZ2
  • Postava:Intoš

Odesláno 11 prosinec 2015 - 12:08

ta jo tvůj problém ;)

 

A jinak to je zbytečnost (sleepy)



#95 Dawe

Dawe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 Příspěvků:
  • LocationYokio
  • Server:CZ1
  • Postava:samara
  • Tým:KINGS SHADOW

Odesláno 11 prosinec 2015 - 12:22

Co třeba udělat to, že by šly dělat mise i tréninky zároveň, protože někdy nemám vůbec čas udělat všechny tréninky a teď za splněné hrdinské činy dostávám pořád další tréninky a nemůžu si je vyzvednout, protože bych je nemohl udělat

:(


.•°•.•°•KINGS SHADOW•°•.•°•.


#96 Intoš

Intoš

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 517 Příspěvků:
  • LocationYollywood
  • Server:CZ2
  • Postava:Intoš

Odesláno 11 prosinec 2015 - 12:24

:) zase chcete zlechčit hrutakže ne :D



#97 Jack7904

Jack7904

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:Jack7904,LeHni-CZ3
  • Tým:Blue lightning- CZ3

Odesláno 12 prosinec 2015 - 12:05

Ahojkys mám nápad že by se v týmu mohlo seřazovat členy podle darovaných mincí nebo donutů .Někteří z vás to mohli vidět v Big Bang Empire je tam něco podobného nebo dokonce stejného . Věřim že někdo z Moderátorů už tu hru někdy hrál a že ví co myslím . děkuji za přečtení B-)

LeHni , Jack7904

 

TÝM- Blue lightning (CZ3),Chuligáni(CZ2) 

LVL.- 57 (CZ3),274(CZ2)

SVĚT-CZ3,CZ2

 

Kdo chce baterky,nechť si pošle žádost :-)

 

 

 

                                    

 

 


#98 generl0072

generl0072

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 Příspěvků:
  • LocationCzech Republic (doma)
  • Server:CZ2
  • Postava:generl007
  • Tým:Destruction

Odesláno 12 prosinec 2015 - 12:28

Ahojkys mám nápad že by se v týmu mohlo seřazovat členy podle darovaných mincí nebo donutů .Někteří z vás to mohli vidět v Big Bang Empire je tam něco podobného nebo dokonce stejného . Věřim že někdo z Moderátorů už tu hru někdy hrál a že ví co myslím . děkuji za přečtení B-)

 

Ano tu hru jsem hrál (hraju :D ) a docela se mi to na tý hře líbí takže si myslím že s tebou mohu souhlasit :)


  • Jack7904 se toto líbí

Užijte si vánoční svátky,

jezte cukroví plné tácky.



Všem přeji štěstí a zdraví,

na Nový rok ať se sejdeme zdraví.



#99 Intoš

Intoš

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 517 Příspěvků:
  • LocationYollywood
  • Server:CZ2
  • Postava:Intoš

Odesláno 12 prosinec 2015 - 12:37

Souhlas



#100 adam011

adam011

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 Příspěvků:
  • Server:CZ1
  • Tým:Černí jezdci

Odesláno 12 prosinec 2015 - 12:47

Ahoj, mám jeden návrh, jak jste tu psali s tím tržištěm tak něco takového...
třeba v secondhandu by byl takový balí (něco jako trezor) a na to by se kliklo a byly by tam dva čtverečky do jednoho bys přetáhl předmět, který bys chtěl vyměnit (jako když se prodávají předměty by se přetahovalo ) a v druhým by byl vyhledávač, do kterého byste zadali název př.: zadali byste tam soupravu " ultimátní" a vyhledalo by to celou soupravu (obrázky) klikli byste na součást kterou potřebujete a poslali byste tu zprávu přátelům, jako když posíláte žádost o baterky (nebo byste mohli napsat komu to chcete poslat. Potom by mu přišla ta zpráva a tam by bylo že mu chci vyměnit třeba pásek z klišoidní soupravy za boty z ultimátní soupravy. On, kdyby to chtěl se mnou vyměnit by do prvního rámečku přetáhl ten předmět co já potřebuji a klikl by na "souhlasím" a předměty by se nám vyměnily. Ale dalo by se vyměňovat jen epická část soupravy za epickou část soupravy, epický předmět za epický předmět, vzácný předmět... Tak co vy na to ? :)






0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních