Skočit na obsah


Fotka

Hubertův hrdinský týdeník #2

Hubert Týdeník Rozhovor Interview

  • Zamčené téma Téma je zamčeno
Téma nemá žádné odpovědi

#1 SoulEater

SoulEater

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 Příspěvků:
  • Server:CZ2
  • Postava:SoulEater

Odesláno 13 červen 2015 - 02:21

hero.jpg

 

Hubertův hrdinský týdeník

 

Zdravím naše čtenáře s dalším dílem našeho týdeníku. Bohužel kvůli rozbité tiskárně vznikl výtisk o den později. (lol)   

 

Druhý rozhovor náleží hráči jménem majklos301. Doufejme, že váš další díl zaujme stejně a nebo dokonce více než předešlí rozhovor takže si připravte občerstvení a jdeme na to.   :D 

 

• Ahoj, jak se máš? Můžeš nám prozradit svoje uživatelské jméno a servery, kde hraješ?
 
Ahoj mám se dobře :) Jmenuji Michael a hraji na CZ1
 
• Kdy jsi začal hrát Hero Zero?
 
To už jsem tak starý že si to nepamatuji  ale myslím, že to bylo někdy v dubnu letošního roku  
 
• Jak jsi začal hrát Hero Zero? Přes kamarády? Z reklamy?
 
Našel jsem reklamu na internetu.Tak jsem koukl co je to za hru... a jsem tady
 
• Pamatuješ si stále své první dny jako “noob” v Hero Zero?
 
Šlo to tak rychle , že jsem se nenadál a najednou jsem byl 100 level  
 
• Co máš na hře nejradši?
 
Překvapení co bude ráno nového v obchodě se second handem 
 
• Máš nějaké konkrétní kroky, kterých chceš dosáhnout ve hře?
 
Mým cílem je dostat se mezi elitu TOP10  
 
• Hero Zero vytváří nová přátelství. Vytvořil jsi nějaký druh přátelství s dalším hráčem? S kým a jak?
 
Prvním hráčem kterého jsem oslovil byl Orfeus v týmu ve kterém jsem začínal. Tam jsem poté poznal i dalšího dobrého kamaráda jménem LamQa. Poté jsme tam měli nějaké problémi s velitelem a oslovil jsem velitelku Falaveu v týmu Czech Superhero kde jsem doposud jestli by nechtěla udělat super tým a vypráskat brazilce z prvenství. Takže to je nyní asi Top přátelství.Ale určitě nesmím zapomenout na celý tým ty jsou tou třešničkou na dortu v přátelství bez nich by to nešlo a nefungovalo.  
 
• Kdo je tvůj nejoblíbenější hrdina? Proč? (Batman, Super-Man)
 
Asi všichni ty hrdinové, protože mám rád, když dobro vždy zvítězí nad těma zloduchama  
 
• Máš nějaké tipy pro nováčky?
 
Pokud chtějí být ti nejlepší z nejlepších tak ať tomu dají maximum co to jde valí na plný pecky. Pokud nechtějí být stále těma slabochy a nechat se být od těch silnějších   
 
• Popiš HZ třemi slovy.
 
100 krát lepší než shakes fidget
 
• Máš nějakého hráče, ke kterému vzhlížíš? Jestli ano, kdo je to a proč?
 
Měl jsem a naučila mě být tou bostonskou mlátičkou z které se postupem času stanu a vypráskám Brazilce z tohoto servru. Budou se třást ,až uslyší mé jméno MAJKLOS301  
 
• Jsou nějaké momenty v tvé kariéře hrdiny, se kterými by ses s námi chtěl podělit?
 
Někdy jsou plné emocí a zlosti, když se nedaří ,ale druhý den opět vyleze sluníčko a jede se dál. Ale to už patří ke hře.
 
• Jsi jedním z nejlepších hráčů Hero Zero. Jaké je tajemství úspěchu? 
 
Pracovat na sobě na plný pecky jak jsem se už zmínil. Je potřeba tomu dát spoustu času a energie a nebát se těch silných hráčů, každý je jednou porazitelnej  
 
• Chceš něco vzkázat komunitě hráčů Hero Zero?
 
Nelíbí se mi zde, že pokud je to český server tak by zde něměli být brazilci a porugalci, ale bohužel peníze jsou peníze.
 
• Jaký je tvůj nejoblíbenější sidekick (pomocník) ?
 
Robot jménem Bostonská mlátička :D 
 
Co je první věc, kterou uděláš po připojení ke hře? Proč?
 
Kouknu co je nového v týmu a co se kde šušká  
 
 
Závěr: Chtěl  bych poděkovat svému týmu. Někdy jsem na ty slabší pes, že jim dávám nůž pod krk , aby se zlepšili nebo jdou ven , ale jinak to zde nejde pokud chceme být konkurenceschopní a vyhrávat zápasy. Jinak všem přeji plno vyhraných zápasů a málo proher ve hře HERO ZERO
 
Jak to tak vypadá tak po druhém rozhovoru si můžu být jist, že se Češi perou zuby,nehty o první příčky s portugalskými hráči.  (sleepy) Já děkuji Michalovi za prvotřídní rozhovor s naším týdeníkem a další pátek na viděnou.  (party) 
 
Další pátek čekejte na další výtisk z Hubertova hrdinského týdeníku kdo ví příště to můžete být právě vy.  (mail) 

  • Lůca, kawok a domass77 klikli "Líbí se mi"





Also tagged with one or more of these keywords: Hubert, Týdeník, Rozhovor, Interview

0 uživatelů si čte toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních